Nyitólap
Széchenyi 2020

LÉGY TE IS A BUDAVIDÉK CSAPAT TAGJA!

DOLGOZZ VELÜNK A VÁSÁRLÓKÉRT!

Bolthálózat

Akiket keresünk:

Eladó-pénztáros:

Az eladó – pénztáros gondoskodik egyrészt az árukészlet kihelyezéséről, rendezéséről, másrészt a vevők kasszáknál, pultoknál történő kiszolgálásáról.

A bolti dolgozónak feladata a polcok folyamatos feltöltése, rendezése továbbá a zöldség/gyümölcs és pékáru pultok feltöltöttségének figyelemmel kísérése. Feladatkörébe tartozik még a termékek minőségellenőrzése és a vásárlók udvarias kiszolgálása az üzlet egész területén.

Eladó-pénztáros feladatai:

  • árupakolás

  • kasszázás

  • pultokon történő kiszolgálás

  • helyben sütött pékáruk megsütése

  • takarítás

Amit kínálunk:

  • munkába járás költségének térítése a jogszabályi előírások alapján

  • versenyképes jövedelem

  • a munkatársak az üzletvezető által elkészített beosztásuknak megfelelően a hét bármely munkanapján délelőttös, vagy délutános műszakokban dolgoznak a nyitvatartási idő szerint

  • mindig szabad vasárnap

  • összetartó, stabil csapat

Szeretnél Te is csapatunkhoz tartozni? Aktuális állásajánlataink a következők:

CÍM

Beosztás

Munkaidő

Elvárás

Előny

2053 HERCEGHALOM, GESZTENYÉS ÚT 26

eladó-pénztáros

teljes

áruismeret,minimum 1 éves élelmiszer kiskereskedelmi tapasztalat

szakirányú képesítés

2072 ZSÁMBÉK, AKADÉMIA ÚT 1

teljes

2092 BUDAKESZI, FŐ TÉR 3

teljes

2500 ESZTERGOM, RÁKÓCZI TÉR 5

teljes

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küldd el jelentkezésedet számunkra az [email protected] email címre.